logo
SK    /    EN
O FIRME

Veľkoobchodná činnosť

Naša spoločnosť sa už od roku 1994 orientuje na dovoz a predaj metrového textilu z celého sveta. Prevažná časť materiálov je dovážaná priamo od výrobcov z krajín Európskej Únie ale aj z krajín Východnej Ázie.

Bohatá ponuka sortimentu našej spoločnosti uspokojí najnáročnejších klientov pre ktorých sú určené luxusnejšie materiály s nadštandartnými technickými parametrami , klientov ktorí uprednostnia športovo-elegantnú módu, ale samozrejme v našom sortimente sa nachádzajú aj materiály ktoré uspokoja mladšiu generáciu. Naše aktuálne kolekcie zostavujeme podľa najnovších módnych trendov z medzinárodných výstav, ako aj podľa individuálnych požiadaviek našich klientov. Tieto kolekcie sú pripravované a priebežne doplňované o módne materiály, dizajny a farebné kombinácie určené pre sezónu jar-leto a jeseň-zima.

Predaj materiálov realizujeme prostredníctvom našich obchodných zástupcov, respektíve zasielame klientom vzorkovníky vybraných materiálov a objednávky je možné uskutočniť telefonicky.

Prepravu tovaru zabezpečujeme pravidelným vlastným rozvozom, v prípade urgentných objednávok zaslaním kuriérskou spoločnosťou UPS.

Aby sme mali istotu, že sa k našim zákazníkom dostanú len materiály spĺňajúce kvalitu, kontrolujeme všetky dovezené materiály na našich výstupných zariadeniach s presvecovacou doskou.

Maloobchodná predajňa

V sídle firmy môžete navštíviť aj našu maloobchodnú predajňu Dipo. Na jednotlivých oddeleniach ponúkame našim zákazníkom široký sortiment metrového a bytového textilu, galantériu, v zimnej sezóne flaušové dámske kabáty. Na oddelení pánskej konfekcie ponúkame – obleky, košele,kravaty,opasky, manžetové gombíky a pánske flaušové kabáty .

DIPO PRINT s.r.o.

Ul. Janka Kráľa 962

093 01 Vranov nad Topľou

Tel.:

E-mail:

+421 905 982 625

dipoprintsro@gmail.com